українська російська англійська
На Волині відкрили сільську школу, на добудову якої витратили 6 млн.грн.
12.10.2012 | 20:37
Волинська ОДА

12 жовтня у селі Мостище Камінь-Каширського району Волинської області за участю голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука відбулось урочисте відкриття добудованої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Роботи з розширення приміщення розпочались ще у 2008 році. У 2010-му дітвора перейшла навчатися вже у нову частину школи. У цьому ж році  закінчено будівництво спортзалу, трьох класних кімнат, їдальні і санвузлів.  Проектна потужність закладу розрахована на 130 учнів, нині за партами сучасних класів навчається 88 дітей.

У будівництво школи з бюджетів усіх рівнів інвестовано 6 млн. грн. Основна частина цих коштів надійшла від держави.  «За 2,5 роки  на Волині зроблено багато. Ми, усі разом, відкриваючи нові об’єкти, чи це в Луцьку, чи в Ковелі, чи в Мостищі, поступово розбудовуємо нашу гарну Україну та рідну Волинь. Приємно, коли всією громадою створюємо для себе комфорт»,  - наголосив голова облдержадміністрації Борис Клімчук під час урочистостей.

У свою чергу, директор навчального закладу Оксана Вавдіюк, не стримуючи емоцій,  розповіла, що цієї школи чекали 4 роки: «І ось нарешті її відкрили: маємо сучасні класи, комп’ютерний кабінет та величезний спортзал. За такий подарунок щиро дякую державі».

Школі, на честь її оновлення, голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук подарував  сучасний комп’ютер.

 

версія для друку