українська російська англійська
На Дніпропетровщині відбулося виїзне засідання Всеукраїнської студентської ради
15.10.2012 | 09:01
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині відбулося виїзне засідання Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Захід зібрав близько тисячі керівників та активістів органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Дніпропетровщини та всієї України. Вони обговорили питання щодо ролі органів студентського самоврядування в формуванні ефективної системи громадського управління. Заcтупник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Марія Пустова відкрила виїзне засідання Всеукраїнської студради та побажала учасникам заходу плідної і результативної роботи.

«Від імені керівника області Олександра Вілкула вітаю вас на Дніпропетровщині. Тут присутні найпрогресивніші та найактивніші представники молодіжного руху Дніпропетровської області та всієї України. Шановна молодь! Ви є провідниками державної та регіональної молодіжної політики. І одним з ваших головних завдань є роз'яснювальна робота про ті реальні можливості, які створює для молоді держава та влада на рівні області, міст і районів. Упевнена, що плідний діалог та обмін досвідом між учасниками засідання Всеукраїнської студентської ради сприятимуть появі нових знайомств, ідей та проектів», сказала Марія Пустова.

На пленарному засіданні Всеукраїнської студентської ради обговорювався проект резолюції до Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, місцевих органів виконавчої влади з питання підтримки створення молодіжних консультативно-дорадчих органів.

«Ефективність  державного управління на місцевому, обласному та державному рівнях – це процес прийняття  рішень у всіх сферах діяльності держави. Громадсько-активне суспільство – це більшою мірою студентство та молодь загалом. Спираючись на це й було  ініційовано створити такий захід, який гарантував би кожному учаснику вільний діалог та обмін думками з представниками студентського самоврядування України та органами місцевої влади», – сказав керівник відділу освіти на науки Дніпропетровської обласної молодіжної ради та член Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти та науки, молоді та спорту України Сергій Кривогуз.

«Для того, аби повноцінно виконувати консультативно-дорадчі функції Всеукраїнська студентська рада повинна мати розгалужене представництво у регіонах. Безумовно, що студентське самоврядування сьогодні має всі шанси для того, щоб стати двигуном покращення якості вищої освіти», – сказала почесна голова Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова.

Після пленарного засідання члени Дніпропетровської обласної молодіжної ради презентували гостям досвід Дніпропетровщини в сфері молодіжної політики. Зокрема, вони ознайомили делегатів з Молодіжним центром Дніпропетровщини та проектами з підтримки молодіжних ініціатив, які реалізуються в рамках регіонального комплексного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та обласної програми «Молодь Дніпропетровщини».

Також члени Дніпропетровської обласної молодіжної ради представили свої розробки, зокрема, проект популяризації здорового способу життя та охорони навколишнього середовища під назвою «ДОМР.Еко», девіз якого: «Здоровим бути модно». Проект є результатом системного підходу до всіх аспектів молодіжного життя. Це система, що складається з 8 підпроектів, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя та впровадження екологічних принципів ставлення до навколишнього середовища.

Після пленарного засідання члени Всеукраїнської студентської ради відвідали історичний музей імені Д.Яворницького та молодіжний театр «Віримо».  

версія для друку