українська російська англійська
Валерій Хорошковський відбув з робочим візитом до Німеччини
15.10.2012 | 10:33
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

15 жовтня 2012 року Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський відбув із робочим візитом у м.Берлін, Німеччина.

Метою візиту є обговорення важливих питань двосторонньої співпраці та пошук шляхів інтенсифікації співробітництва у сфері бізнесу, інвестицій, енергетики та ін.

“Німеччина займає виключно важливе місце не лише з точки зору торговельно-економічних інтересів України – вона є ключовим партнером для нашої країни у сфері європейської інтеграції”, – наголосив В.Хорошковський напередодні візиту.

У рамках програми візиту заплановані зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра із Віце-канцлером, Федеральним міністром економіки і технологій Німеччини Філіпом Рьослером, представниками «Дойче банку» та німецькими компаніями, що працюють або мають наміри започаткувати інвестиційні проекти в Україні.

Перший віце-прем’єр-міністр також виступить у Фонді Кьорбера та візьме участь у дискусії на тему «Політичне майбутнє відносин Україна – ЄС» з німецькими політиками та провідними експертами.

За обсягами взаємної торгівлі і за обсягом прямих інвестицій в економіку України Німеччина посідає друге місце серед країн світу. Обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Німеччиною сягає 9,5 млрд. дол. США. Прямі інвестиції в економіку України становлять 7,4 млрд. дол. США.

 

 

версія для друку