українська російська англійська
У Києві стартував командний чемпіонат Європи з мотоциклетного спорту "Мотокрос Націй 2012"
15.10.2012 | 11:17
Київська МДА

14 жовтня 2012 року у столиці стартував командний чемпіонат Європи з мотоциклетного спорту «Мотокрос Націй 2012». Офіційне відкриття змагань відбулося на Майдані Незалежності. Учасників та вболівальників одного із найзахопливіших та найбільш видовищних видів спорту привітав голова Київської МДА Олександр Попов.

«Мені приємно констатувати, що Київ вкотре стає столицею європейського спорту. До нас приїхали учасники із 13 країн, а це означає, що столиця України знову у центрі уваги. Важливо, що ми дійсно створили умови, аби змагання такого рівня могли проходити у нашому місті регулярно. Щиро вітаю учасників змагань і сподіваюся, що гостям сподобається у Києві», – наголосив Олександр Попов.

У змаганнях беруть участь понад 150 спортсменів із 13 країн: Україна, Білорусь; Греція; Італія; Литва, Латвія, Словенія, Словаччина, Польща, Молдова, Естонія та Росія.

Привітали учасників мотокросу і голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Європейського мотоциклетного союзу Вінченцо Маці (Ітілія), віце-президент союзу Міхал Сікора (Польща), генеральний секретар Алесандро Самбуко (Італія), генеральний директор Вольфгант Зерб (Австрія), президент Польського мотоциклетного спорту Анджей Вітковські (Польща).

Власне змагання відбувалися на мототрасі «Пирогів» (вул. Червонопрапорна, 188). Довжина дистанції – 1750 метрів.

 

версія для друку