українська російська англійська
До розробки концепції розвитку вітчизняної сфери туризму залучать європейських фахівців
15.10.2012 | 14:04
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

Державне агентство України з туризму та курортів залучатиме європейських фахівців для розвитку української туристичної галузі. З цією метою Державним агентством України з туризму та курортів та Представництвом Європейської Комісії в Україні проведено круглий стіл на тему: «Перспективи залучення європейської допомоги для розвитку туризму».

У засіданні круглого столу взяли участь Голова Держтуризмкурорту Олена Шаповалова, представник Делегації ЄС в Україні, Координатор Об’єднаної ініціативи співробітництва в Криму Енцо Даміані, Керівник проекту ЄС «Підтримка Державного агентства України з туризму та курортів» Геннадій Полонський, а також представники місцевих органів виконавчої влади та органів самоврядування, громадських та міжнародних організацій, науковці та фахівці сфери туризму та курортів.

З метою забезпечення комплексного використання наявного потенціалу туристичної галузі необхідна співпраця як на міжнародному рівні, так і між регіонами та відповідними центральними органами державного управління. Лише на такій основі можливий подальший розвиток за пріоритетними напрямами міжрегіонального співробітництва - забезпечення раціонального використання місцевих туристичних ресурсів та розбудова туристичних кластерів.

За підсумками круглого столу Представництво Європейської Комісії в Україні та Державне агентство України з туризму та курортів домовились спільно розробити концепцію розвитку вітчизняної сфери туризму. Передбачається, що згадана концепція буде розроблена у першому кварталі наступного року та, після відповідного погодження, стане основною для розробки Державної цільової програми розвитку туризму в Україні до 2022 року.

Довідково

Представництво Європейської Комісії в Україні - з моменту відкриття в Києві у 1993 році - одним з головних завдань діяльності має сприяння політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом, зокрема, шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами.

Водночас діяльність Представництва спрямована на вирішення системних проблем регіонального розвитку, зокрема, впровадження сучасних, інноваційних механізмів стимулювання регіонального розвитку. Так, з метою активізації економічного розвитку регіонів використовуються механізми формування так званих «точок зростання», створення мультиплікативного ефекту, а також впровадження широкого міжрегіонального співробітництва.

 

версія для друку