українська російська англійська
16 жовтня відкриття IV Національної виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті"
15.10.2012 | 14:14
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

16 жовтня 2012 р. об 11.00 год у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2 Б, м. Київ, павільйон № 2, вхід Е)  відбудеться урочисте відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 № 25-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2012 році, яким надається статус міжнародних та національних», виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2012 році.

Виставка представить з 27 регіонів України 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти. Навчальні заклади та представництва з Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Словацької Республіки, Чеської Республіки, Італійської Республіки поділяться досвідом співробітництва з українськими колегами, познайомлять потенційних абітурієнтів та їхніх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

У виставці візьмуть участь:

99 –  університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, міжнародних установ;

417 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів;

74 – навчально-методичних центрів та закладів професійно-технічної освіти;

35 – підприємств, компаній, фірм – виробників та дистриб’юторів засобів навчання, видавництв, засобів масової інформації.

Постачальники обладнання для освіти, інформаційно-виробничих систем презентуватимуть електронні засоби навчання, підручники та методичні посібники, засоби навчання для раннього розвитку, шкільні дошки будь-якого типу - крейдову, маркерну, пробкову, комбіновану, дошки на підставці, фліпчарти для нарад і презентацій, стенди для шкіл і дитячих садків, прилади та обладнання для кабінетів фізики навчальних закладів та інше.

Освітні інтернет-мережі запропонують для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти автоматизовані системи управління документообігом шкіл, он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектами для вчителів з усіх предметів і тем для всіх класів, різні SMS- сервіси.

На 128 семінарах, науково-практичних конференціях та «круглих» столах відбудеться обговорення актуальних питань сучасного розвитку освіти, будуть широко представлені інноваційні здобутки закладів освіти, досвід їх упровадження в освітню практику, педагогічні технології, нові методики, навчальні матеріали, телекомунікаційні та комп’ютерні системи для педагогічного процесу.

 

Виставка працює:

16 жовтня 2012 р. – 10.00 – 18.00

17 жовтня 2012 р. – 10.00 – 18.00

18 жовтня 2012 р. – 10.00 – 16.00          

 

Акредитація за телефоном 481-32-62.

версія для друку