українська російська англійська
Танцювальний марафон зібрав в Ужгороді 15 хореографічних колективів
15.10.2012 | 15:34
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

За ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти в мальовничому куточку Закарпаття, місті Ужгороді, на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіон», відбувся IV Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіон – Євро – Данс».

Участь у цьогорічному фестивалі-конкурсі взяли 15 дитячих та юнацьких хореографічних колективів (близько 200  учасників) з Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Рівненської, Харківської та Чернівецької областей.

«Падіон – Євро – Данс» – це  танцювальний форум-марафон, який об’єднує танцівників усіх стилів і напрямів. Хореографічний конкурс – найчисельніша, жанрова частина фестивалю. Учасники демонстрували свої таланти на такому високому рівні, що журі було навіть важко відзначити кращих.

Особливо вирізнялися танцювальні колективи: «Зорецвіт», Рівненського міжнародного економіко-гуманітарного університету,  (керівник Олександр Віюк); «Дружба»,  Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник Наталія Дзюбенко);  «Веселкова мрія»,Оратівського районного будинку культури Вінницької області (керівник Яніна Подольська); танцювально-спортивний центр «Сучасник» Мукачівського міського будинку культури Закарпатської області (керівник Олена Яцканич).

Беззаперечними фаворитами IV Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії  «Падіон-Євро-Данс»  визначено танцювальні колективи із Рівного, Вінниччини та Ужгорода.

У рамках фестивалю відбулися круглі столи з обговорення проблем розвитку хореографічного мистецтва в сучасних умовах та майстер-класів за участю професійних хореографів-членів журі.

Закінчився фестиваль-конкурс феєричним Гала-концертом та нагородженням переможців.

«Праця хореографів та творче життя дитячих танцювальних колективів – це значний внесок у справу естетичного розвитку дітей та молоді; збереження та широка пропаганда хореографічного мистецтва. Приємно, що помітно покращується рівень виконавської майстерності та з’являються нові колективи», - відзначив член журі Олджих Тимур (Словаччина).

 

 

 

версія для друку