українська російська англійська
Держтуризмкурорт розробляє Державну цільову програму розвитку туризму в Україні до 2022 року
15.10.2012 | 15:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Успішна підготовка та проведення в Україні Євро-2012 надали потужного імпульсу для комплексного розвитку туризму і транспорту. Про це повідомила Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова під час науково-практичної конференції на тему: «Взаємодія транспорту і туризму: тенденції, проблеми, перспективи», яка відбулася 11жовтня в Києві.

У Конференції також взяли участь представники наукових кіл, фахівці з питань туризму і транспорту, викладачі вищих навчальних закладів Києва та різних регіонів держави.

У вітальному слові з нагоди відкриття Конференції Олена Шаповалова поінформувала учасників про ключові аспекти поточної діяльності Держтуризмкурорту з огляду на стан та перспективи розвитку сфери туризму.

Олена Шаповалова зазначила, що завдяки адміністративній реформі сфера туризму в Україні вперше у новітній історії віднесена до реального сектору економіки, що відкриває нові перспективи розвитку туризму.

Аби підтримати наявні позитивні тенденції, які сформовані завдяки успішному проведенню в Україні Євро-2012, Держтуризмкурорт розпочав розробку Державної цільової програми розвитку туризму в Україні до 2022 року. До цієї роботи також залучено експертів низки міжнародних організацій, зокрема, Представництва Європейської Комісії в Україні та Всесвітньої туристичної організації.

Голова Держтуризмкурорту наголосила, що розробка зазначеної Програми потребує ґрунтовного науково-методологічного супроводу, до якого необхідно залучити кращих науковців - фахівців сфери туризму з усієї країни, аби вони власним науковим доробком сприяли розвитку вітчизняного туризму.

версія для друку