українська російська англійська
Валерій Хорошковський провів зустріч із представниками німецького бізнесу
15.10.2012 | 17:34
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський провів зустріч із керівництвом «Deutsche Bank» та представниками німецьких компаній, що працюють або мають наміри започаткувати інвестиційні проекти в Україні. Зустріч відбулась 15 жовтня 2012 року в рамках робочого візиту Валерія Хорошковського до Німеччини.

Перший віце-прем’єр-міністр України окреслив кроки Уряду зі створення більш сприятливого інвестиційного та бізнес-клімату, зокрема, спрощення порядку отримання дозволів та ліцензій, спрощення процедури відкриття та виходу з бізнесу тощо. Серед важливих досягнень Валерій Хорошковський відзначив ухвалення нових Митного та Податкового кодексів, що вже отримали схвальну оцінку від іноземних інвесторів, та підвищення показників автоматичного відшкодування ПДВ.

Під час зустрічі особливу увагу було приділено питанням співробітництва в енергетичній сфері, зокрема, проблемі модернізації української ГТС. «Для нас важливою є зацікавленість німецьких компаній у низці енергетичних проектів, зокрема, у пілотному проекті з модернізації української газотранспортної системи», - заявив Перший віце-прем’єр-міністр України. Він додав, що Уряд України надаватиме всебічну підтримку учасникам пілотного проекту з модернізації ГТС.

 

 

версія для друку