українська російська англійська
Укрпошта долучилась до екстремального чемпіонату "Мотокрос націй"
15.10.2012 | 19:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З нагоди проведення командного чемпіонату Європи «Мотокрос європейських націй», 14 жовтня, відбулась церемонія урочистого погашення художнього поштового конверту, створеного УДППЗ «Укрпошта» для увічнення цієї події.

Участь у церемонії погашення взяли президент Федерації мотоциклетного спорту України Вадим Копилов та в. о. директора Київської міської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Андрій Хорошевський. Також на урочистому відкритті були присутні перші особи держави, представники 13 європейських держав-учасниць мотокросу та глядачі-любителі даного виду спорту зі всієї України.

 Так, Вадим Копилов подякував Укрпошті за увагу та чудовий подарунок до заходу, а Андрій Хорошевський з гордістю зазначив, що спеціальне погашення конверту з логотипом мотокросу безперечно увійде до історії мотоциклетного спорту.

Довідково

Найпрестижніші в Європі змагання – «Мотокрос європейських націй» проходили на київській трасі «Пирогово» 13 та 14 жовтня 2012 року й були приурочені до 20-річного ювілею з дня утворення Федерації мотоциклетного спорту України.

 

 

версія для друку