українська російська англійська
Україна позитивно оцінює зростання двосторонньої торгівлі з ФРН, - Валерій Хорошковський
15.10.2012 | 19:32
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Україна позитивно оцінює зростання двосторонньої торгівлі з ФРН. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі із Віце-канцлером, Федеральним міністром економіки і технологій ФРН Філіпом Рьослером, яка відбулась 15 жовтня 2012 року у м.Берлін.

Сторони обговорили ключові теми двосторонніх відносин, зокрема питання торгівлі, співпраці в інвестиційній та енергетичній сферах.

У ході бесіди Валерій Хорошковський та Філіп Рьослер відзначили, що обсяг двосторонньої торгівлі між нашими країнами демонструє високі темпи зростання. Співрозмовники погодилися, що вже найближчим часом країни наблизяться до докризового рівня, коли показники товарообігу вперше перевищили 10 млрд. євро.

Збільшенню українського експорту до Німеччини, на думку Валерія Хорошковського, сприятиме поглиблена та всеосяжна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також запровадження ЄС безвізового режиму щодо України.

За словами Валерія Хорошковського, двосторонній інтерес представляє також спільна реалізація інвестиційних проектів у сфері інфраструктури, сільськогосподарського машинобудування, переробки та вирощування аграрної продукції, співробітництво в транспортній та енергетичній галузях тощо. Сторони домовилися активізувати діалог з метою реалізації спільних українсько-німецьких проектів у цих галузях.

 

версія для друку