українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні завершено встановлення веб-камер на всіх дільницях
15.10.2012 | 19:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На всіх 34 тисячах виборчих дільниць вже встановлено веб-камери для спостереження за перебігом голосування 28 жовтня. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Главою Міжнародної комісії Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ зі спостереження за організацією та проведенням виборів в Україні Одрі Гловер.

«Сьогодні ми завершили технічну роботу, пов'язану з установкою веб-камер на всіх 34 тисячах виборчих дільниць. Це була надзвичайно технічно складна і досить затратна процедура. Але ми на це пішли задля того, аби у всіх була можливість спостерігати за тим, як проходять вибори на всій території України», - сказав Микола Азаров.

Водночас він додав, що Україна відкрита для всіх спостерігачів, які мають бажання відстежувати перебіг виборчого процесу.

За словами Прем'єр-міністра, в Україні вже зареєстровано понад 1200 спостерігачів з різних країн та міжнародних організацій. Загалом же очікується, що участь у спостереженні за виборами візьмуть понад 5000 спостерігачів.

 Микола Азаров відзначив, що Президент і  Уряд налаштовані на конструктивну співпрацю з міжнародними інституціями.

 «Я ще раз підкреслюю: і Президент, і Уряд найбільше зацікавлені в тому, щоб вибори пройшли чесно і демократично, і ми максимально налаштовані на співпрацю», - сказав Глава Уряду.

У свою чергу Одрі Гловер запевнила українського Прем'єр-міністра в об'єктивності та неупередженості спостерігачів від ОБСЄ.

«Я би хотіла Вас запевнити, що на виборах ми будемо максимально об'єктивними. У нас є цільова група, яка складається з 20 людей і 90 довгострокових спостерігачів, які працюють на всій території України. Ближче до дня виборів до нас приєднається близько 600, або навіть більше, короткострокових спостерігачів», - сказала Глава місії спостерігачів ОБСЄ.

 

версія для друку