українська російська англійська
У податковій відбулася перша відеоколегія - сервіс для платників покращують
16.10.2012 | 09:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої ПОДАТКОВої СЛУЖБи

Державна податкова служба провела першу колегію в режимі відеоконференції. Завдяки технічній новації у нараді під головуванням Голови ДПСУ Олександра Клименка змогли взяти участь більше 1,5 тис. працівників податкових органів з усіх регіонів України.

На думку Олександра Клименка, найбільша користь нової форми проведення нарад полягає у тому, що з’явилася можливість постійно залучати до спілкування керівників територіальних підрозділів. «Виробничий процес став швидшим та ефективнішим. Ми можемо миттєво відстежувати ситуацію в регіонах, реагувати на зміни, оперативно коригувати тактику своїх дій. Обмін інформацією між різними ланками податкової служби прискорився. І, що особливо важливо, ця інформація стала об’єктивнішою та детальнішою, оскільки надходить від першоджерела, а не через кілька інстанцій», - оцінив нововведення Голова ДПСУ.

Під час першої відео колегії підбито підсумки роботи податкової служби за 9 місяців 2012 року та визначено завдання на майбутнє. Серед основних пріоритетів, зазначив під час наради О. Клименко, має стати запровадження нових сервісних послуг для платників.

«Наша функція не обмежується лише збором податків. Ми повинні заздалегідь зробити так, аби бізнесу було зручно і комфортно їх сплачувати. Стимулююча та сервісна функції мають бути основними», - наголосив Олександр Клименко.

 

версія для друку