українська російська англійська
МВС: Міліція зробить все, аби забезпечити належний правопорядок під час виборчого процесу
16.10.2012 | 09:43
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк провів робочу зустріч із делегацією Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ на чолі з пані Одрі Гловер, керівником місії БДІПЛ ОБСЄ. Під час зустрічі мова йшла про забезпечення правопорядку під час виборчої кампанії з виборів народних депутатів України в жовтні 2012 року.

Під час зустрічі Віктор Ратушняк поінформував присутніх про основні завдання правоохоронного відомства під час парламентських виборів в Україні та детально зупинився на обов’язках, які покладені на міліцію.

Представники МВС України та ОБСЄ обговорили порядок та стан розгляду звернень, пов’язаних із перебігом виборчого процесу.

«Що стосується повідомлень, які надходять до органів внутрішніх справ у зв’язку з виборчим процесом, то переважна їх більшість не містить ознак злочинів чи правопорушень, а також безпосередньо не пов’язана з порушенням виборчого законодавства та з посяганням на виборчі права суб’єктів виборчого процесу», - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ.

Правоохоронець запевнив присутніх, що всі без виключення повідомлення від учасників виборчого процесу обов’язково реєструються в органах внутрішніх справ і по кожному з них, без виключення, проводяться перевірки.

Також, Віктор Ратушняк зауважив, що з початком виборчої кампанії в Міністерстві внутрішніх справ та усіх підпорядкованих підрозділах розгорнуті Оперативні штаби, які працюватимуть у цілодобовому режимі.

«Запевняю, що органами внутрішніх справ будуть вжиті всі необхідні заходи у межах законодавства для забезпечення належного правопорядку в рамках виборчого процесу», - наостанок запевнив заступник Міністра внутрішніх справ.

Віктор Ратушняк зазначив, що кожен бажаючий на сайті Міністерства внутрішніх справ може ознайомитись зі статистичними даними щодо перебігу виборчого процесу. Окрім того, на відомчому веб-сайті існує рубрика «Вибори-2012», де розміщена інформація щодо роботи органів внутрішніх справ під час передвиборчої агітації та підготовки до виборів народних депутатів України.

версія для друку