українська російська англійська
НКЦПФР підбила підсумки реєстрації цінних паперів за вересень поточного року
16.10.2012 | 11:13
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки реєстрації випусків цінних паперів за вересень 2012 року.

За словами Алли Папаіки, директора департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР, впродовж вересня спостерігалась позитивна тенденція в частині реєстрації випусків акцій. Що ж стосується облігацій, то у даному секторі зареєстроване деяке зниження показників.

«Зауважу, що впродовж вересня регулятор зареєстрував випуски акцій на загальну суму понад 3,6 млрд грн. Цей обсяг на понад 1 млрд. грн. перевищує аналогічний показник серпня 2012 року, коли Комісією було зареєстровано випуски акцій на суму близько 2,2 млрд. грн. Це може свідчити про вихід на ринок нових емітентів та про збільшення капіталізації вже існуючих компаній, що у будь-якому випадку є позитивними фактами для розвитку української економіки. Що стосується зареєстрованих емісій облігацій, то даний показник склав трохи більше 1 млрд. грн., тоді як у вересні Комісія зареєструвала випуски таких цінних паперів на суму майже 2 млрд. грн.», - відзначила пані Папаіка.

Загалом, за результатами вересня Комісія зареєструвала випуски цінних паперів більш ніж 35 емітентів, серед яких переважали автомобільні компанії, підприємства, що займаються виготовленням продуктів харчування, а також енергетичні, страхові компанії та інші підприємства.

версія для друку