українська російська англійська
Ціни на продукти на міських ярмарках Києва протягом року знизились на 5-8%
16.10.2012 | 13:46
Київська МДА

Середні ціни на сільськогосподарські продукти, що реалізуються у Києві на щотижневих ярмарках, залишились, у порівнянні з минулим роком, стабільними, а на 22 найменування продуктів – навіть знизилися на 5-8%.

Про це повідомив в.о. начальника головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення Станіслав Голубов.

За його словами, протягом січня-вересня у місті було проведено 791 ярмарок, що у 1,8 рази більше, ніж у попередній період минулого року.

«З цього року ми стали проводити у більшості районів додаткові ярмарки в п’ятницю, завдяки чому значно збільшився обсяг проданих продуктів – за цей час було реалізовано понад 62,8 тис. тонн продукції. За багатьма позиціями ціни на ярмарках нижчі, ніж у супермаркетах. Таких результатів вдалося досягти завдяки тому, що фермери беруть участь у ярмарках безкоштовно, а усі витрати на організацію покладені на районні адміністрації», – наголосив Станіслав Голубов.

Він зазначив, що кожного тижня у ярмарках беруть участь понад 3 тис. виробників, 70% з яких – із Києва та Київської області. Всього у місті щотижня на ярмарках працює 74 тисячі торгових точок.

 

версія для друку