українська російська англійська
Ціни на хлібобулочні вироби та борошно зростати не будуть
16.10.2012 | 15:32
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Відповідно до економічних підрахунків, немає жодних підстав для зростання цін на борошно та хлібобулочні вироби. У свою чергу, щоб забезпечити цінову стабільність, держава розпочала інтервенцію борошном із державного інтервенційного фонду на хлібопекарські підприємства та в роздрібну торгівлю. Про це на ІІІ Українському зерновому конгресі повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Тенденції до зростання цін на борошно та хлібобулочні вироби на внутрішньому ринку України немає. Економічні підрахунки свідчать, що зростання цін не буде. По-перше, Аграрний фонд має 2 мільйона тонн продовольчого зерна, і ми розпочали інтервенції борошном не тільки на хлібопекарські підприємства, а й у роздрібну торгівлю. По-друге, сьогодні майже всі хлібопекарські підприємства забезпечені власними резервами зерна на 4-6 місяців», − зазначив Микола Присяжнюк.

Також Міністр відзначив зростання експортних цін на зерно. За його словами, це дасть можливість вітчизняним аграріям компенсувати ті збитки, яких вони зазнали від несприятливих погодно-кліматичних умов.

 

версія для друку