українська російська англійська
На Сумщині побудовано овочесховище потужністю 10 тис. тонн
16.10.2012 | 17:20
Сумська ОДА

У селі Сакуниха на Сумщині  побудовано овочесховище потужністю 10 тисяч тонн.

«Бізнес працює разом із владою. Це – формула розвитку територій та гарантія продовольчої безпеки не лише області, а й держави», – підкреслив голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь.

Як він зазначив, цього року в області зібрано 1 мільйон 170 тисяч тонн картоплі. Це рекордна цифра ще з 1990-х років. Сьогодні Сумщина укладає договори на постачання цієї продукції з Луганською, Миколаївською областями та АР Крим.

«Серед амбітних планів на 2013-2014 роки – розширення бази для зберігання овочів і зерна та розвиток переробної галузі. Будівництво овочесховищ, елеваторів, консервних заводів та переробних підприємств у районах області дозволить створити тисячі нових робочих місць», – запевнив керівник регіону.

 «Завдяки сучасним технологіям картопля, капуста, морква, столовий буряк зберігатимуться до наступного врожаю. Обладнання розроблене голландською компанією на наше замовлення. Такі сортувальні машини – єдині в Україні. Завдяки найсучаснішому програмному забезпеченню керування процесом повністю комп’ютеризоване. Наприклад, комп’ютер автоматично визначає необхідну температуру зберігання, проаналізувавши показники датчиків у камерах. Крім того, є можливість через супутник контактувати з голландськими спеціалістами, які за потреби дистанційно регулюють роботу комп’ютерної техніки», – акцентував засновник агропромислової компанії Геннадій Свірський.

версія для друку