українська російська англійська
Микола Азаров назвав інфраструктурні об'єкти, які збудують у 2013 році
17.10.2012 | 10:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2013 році Уряд продовжить реалізовувати нову соціальну політику, ініційовану Президентом України, а також зосередиться на реалізації інфраструктурних проектів, які безпосередньо впливають на якість життя людей. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 17 жовтня 2012 року.

Глава Уряду повідомив, що поточного року завершується будівництво першої черги мостового переходу через річку Дніпро у м. Запоріжжя, а наступного року будуватиметься друга черга цієї важливої автотранспортної магістралі.

За його словами, 2013 року також буде збудовано об’їзну дорогу навколо Дніпропетровська і автооб’їзд Севастополя, трасу першої категорії Луганськ-Донецьк, контейнерний термінал на Карантинному молу Одеського морського торговельного порту, Подільський  мостовий перехід через річку Дніпро у м. Києві, Бескидський тунель у Львівській області та багато інших масштабних об’єктів.

«Реалізація таких проектів – каталізатор внутрішнього ринку. Для будівництва треба виробити вітчизняні металоконструкції і залізобетон. Постійну роботу отримають колективи проектно-конструкторських і будівельно-монтажних організацій, металургійних підприємств та машинобудівних компаній тощо», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

версія для друку