українська російська англійська
Микола Азаров: Збільшення збору зернових - завдання не тільки на 2013 рік, а й на перспективу
17.10.2012 | 10:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україні під силу значно збільшити збір зернових, переконаний Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів 17 жовтня 2012 року.

«Необхідно збільшити збір зернових в Україні. Це завдання не тільки на 2013 рік, а й на перспективу, - наголосив Глава Уряду. - Зараз у середньому Україна виробляє 45-50 млн. тонн зерна, а ми можемо значно більше. І, гадаю, ми з цим завданням впораємося».

За словами Миколи Азарова, в галузі сільського господарства Уряд і далі працюватиме над розвитком інфраструктури аграрного ринку. Йдеться, зокрема, про добудову оптових ринків сільськогосподарської продукції, будівництво овоче- та картоплесховищ, розвиток мережі обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів.

Крім того, значна увага буде приділена підвищенню економічної ефективності виробництва, збільшенню поголів’я великої рогатої худоби шляхом будівництва та реконструкції тваринницьких ферм, а також підтримці малих і середніх приватних аграрних господарств.

Надзвичайно важливими, підкреслив Микола Азаров, є модернізація сільського господарства шляхом надання державної фінансової підтримки на закупівлю нової сільськогосподарської техніки та обладнання, а також розвиток соціальної інфраструктури сільських територій, житлового будівництва і комунального господарства, освіти та охорони здоров’я у сільській місцевості.

 

версія для друку