українська російська англійська
Микола Азаров: Наступного року програма доступного житла має широко реалізовуватися у райцентрах, містечках та селищах
17.10.2012 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У наступному році програма будівництва доступного житла має бути виведена на якісно новий рівень, щоб кожен громадянин отримав рівні можливості придбати житло, незалежно від місця проживання. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду.

«Ми ставимо завдання, щоб програма будівництва доступного житла за передовими, здешевленими технологіями уже наступного року широко пішла у райцентри, середні і малі містечка, селища», - заявив Микола Азаров. За його словами, тому місцеві органи влади повинні подбати, щоб під таке масове будівництво були виділені ділянки, повинні подбати про інженерні мережі та комунікації.

«Можемо ми таку програму для українських сімей в кожному куточку країни підняти наступного року на новий рівень? Безумовно, можемо. Всі наші плани реально виконати за рахунок випереджального розвитку економіки, яка і забезпечить соціальну складову нашої політики», - заявив Прем’єр-міністр.

При цьому Микола Азаров наголосив, що програма забезпечення громадян доступним житлом набирає обертів: до участі у програмі визначено майже 15,5 тис. квартир, а майже 15 тис. громадян виявили бажання отримати іпотечні кредити.

«Президент України чітко сформулював основний пріоритет діяльності нашого Уряду: підвищення якості життя людей. Саме на цю мету націлені кроки Уряду, спрямовані на: подолання бідності; підвищення рівня життя всіх верств населення, а особливо – соціально вразливих категорій громадян; забезпечення достойного життя пенсіонерам і багатодітним сім’ям, - додав Прем’єр-міністр. - Ми повинні дати робочі місця молодим, щоб вони могли забезпечити свою сім’ю. Створити умови для всіх, хто здатен працювати. Щоб у людей була мотивація працювати, і вони завжди отримували гідну заробітну плату».

версія для друку