українська російська англійська
Держінвестпроект у листопаді розпочинає презентації містами Північної та Південної Америки
17.10.2012 | 12:06
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

У період з 9 листопада до 3 грудня Держінвестпроект проводитиме презентацію національних проектів містами  Північної, Південної Америки та Канади.

9 листопада відбудеться презентація інвестиційних можливостей та національних проектів у найбільшому центрі Латинської Америки м. Сан-Паулу (Бразилія). 13 листопада для всесвітньовідомих ІТ-компаній демонструватимуться українські проекти у Кремнієвій долині (м. Пало-Альто, США). 28 листопада в рамках щорічного українсько-канадського бізнес-форуму відбудеться презентація інвестиційних можливостей та національних проектів України у м. Торонто. Заключним етапом стане проведення презентацій національних проектів України у столиці США м. Вашингтон – 30 листопада цього року.

Для кожного з цих міст підготовлено свою особливу програму презентацій, яку було складено з урахуванням особливостей кожного регіону.

У м. Сан-Паулу під час заходу будуть представлені інвестиційні проекти інфраструктурної, промислової та переробної сфери: «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва», «Технополіс», «Індустріальні парки України», «Чисте місто», «Відкритий світ».

У Кремнієвій долині (м. Пало-Альто,) Держінвестпроект проведе презентацію національних  проектів, які стимулюють розбудову високотехнологічної інфраструктури в Україні: «Відкритий світ», «Технополіс», «Енергія природи», а також «ІнтерМедікалЕкоСіті». 

Для канадської аудиторії презентуватимуться інвестиційні проекти: «LNG-Україна», «Теплий дім», «Чисте місто», «Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва», «Технополіс», «Олімпійська надія», «Зелені ринки».

Під час заходу у столиці США м. Вашингтон будуть представлені інвестиційні проекти: «LNG-Україна», «Чисте місто», «Технополіс», «ІнтерМедікалЕкоСіті», «Олімпійська надія».

Презентації, за участю представників провідних компаній та бізнесменів, відбудуться у межах світового роуд-шоу Держінвестпроекту, що розпочалося в Парижі.

Як повідомлялось раніше, починаючи з 26 вересня 2012 року Держінвестпроект проводить роуд-шоу національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. До їх числа входять міста Північної, Південної Америки та Канади: м. Сан-Паулу (Бразилія), м. Пало-Альто, (США), м. Торонто (Канада), м. Вашингтон (США).

Нагадаємо, що європейська частина роуд-шоу вже відбулася в 5 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія).

Також передбачено, що у рамках світового роуд-шоу інвестиційний потенціал та національні проекти України представлятимуться також у містах Азії та Близького Сходу.

 

версія для друку