українська російська англійська
Микола Азаров: Вибори мають бути спрямовані на розбудову держави, а не на її занепад
17.10.2012 | 12:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Парламентські вибори в Україні, які відбудуться 28 жовтня,  мають бути спрямовані на розбудову держави, а не на її занепад і розкол. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 17 жовтня 2012 року.

«Чергові парламентські вибори в Україні мають бути спрямовані на розбудову держави, а  не на її занепад і розкол, - сказав Глава Уряду. - І ми зробимо все від нас залежне, щоб Україна йшла сучасним шляхом, шляхом прогресу і розвитку».

Прем’єр-міністр зазначив, що днями  він зустрічався з головою Міжнародної комісії Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ зі спостереження за організацією та проведенням парламентських виборів в Україні Одрі Гловер.

«Увага до виборів в Україні дуже значна. Ми чудово розуміємо, що всі чекають від нашої держави максимально демократичних і прозорих виборів, - сказав Микола Азаров. -  Але в першу чергу в цьому зацікавлені ми самі. Безперешкодний демократичний вибір громадян, змагання політичних програм і поглядівбазові цінності для нас».

версія для друку