українська російська англійська
19 жовтня стартує азійський етап роуд-шоу національних проектів України
17.10.2012 | 12:54
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Азійський етап роуд-шоу інвестиційного потенціалу України, впродовж якого представлятиметься щонайменше вісім національних проектів, стартує 19 жовтня. Про це повідомив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

"Ми маємо великі сподівання на азійський тур роуд-шоу, який розпочнеться вже цієї п'ятниці. Презентації Національних проектів відбудуться в Китаї, Кореї та Сінгапурі", - зазначив Владислав Каськів.

Усього азійським потенційним інвесторам буде презентовано вісім Національних проектів. Серед них - "LNG термінал", "Теплий дім" - підвищення енергоефективності та зниження енергоспоживання житлових будівель, "Чисте місто" - сучасні комплекси з переробки твердих побутових відходів, "Міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва", "Технополіс" - створення інфраструктури розвитку інноваційної діяльності та високих технологій, "Індустріальні парки" - побудова десяти пілотних промислових зон у різних регіонах України, "Зелені ринки" - створення мережі сільськогосподарських ринків, "ІнтерМедікалЕкоСіті" - проект розбудови спортивної й туристичної інфраструктури.

Крім того, як зазначив Владислав Каськів, заплановані презентації інвестиційних можливостей регіональних центрів держави за участю представників з областей України.

Голова Держінвестпроекту також підкреслив, що азійське турне передбачає укладення партнерських угод з місцевими компаніями, що вже стало обов'язковою практикою в рамках роуд-шоу нинішнього року.

Презентації інвестиційного потенціалу та Національних проектів України в країнах Азії пройдуть у Пекіні - 19 жовтня, Сеулі - 22 жовтня, Сінгапурі - 24 жовтня. Роуд-шоу у м. Сінгапур буде проходити в рамках Саміту бізнес-лідерів Азії, GES 2012 (23-25 жовтня ц.р.), участь у якому візьмуть представники провідних країн Південно-Східної Азії. Наступним етапом турне заплановане ознайомлення з українськими можливостями потенційних інвесторів Північної та Південної Америки.

Презентації, за участю представників провідних компаній та бізнесменів, відбудуться в межах світового роуд-шоу Держінвестпроекту, що розпочалося в Парижі.

Як повідомлялось раніше, починаючи з 26 вересня 2012 року Держінвестпроект проводить роуд-шоу Національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу.

Нагадаємо, що європейська частина роуд-шоу вже відбулася в 5 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія).

Також передбачено, що в межах світового роуд-шоу інвестиційний потенціал та Національні проекти України представлятимуться також у містах Азії та Близького Сходу.

Довідково.

19 грудня 2011 року у м. Шанхай відбулася презентація національних проектів України, участь в якій взяли близько 100 представників відомих китайських бізнесових та урядових організацій, зокрема Шанхайський Комітет комерції, Шанхайська асоціація міжнародного економічного та технічного співробітництва, а також компанії «SANY», «Shanghai Construction Group», «China Investment Fund», «Chery automobile», «Sinochem», «AVIC». Візит у відповідь до України делегації Шанхайської федерації промисловості та торгівлі відбувся 9 липня ц.р.

Саміт бізнес лідерів Азії, GES є основним бізнес-заходом в регіоні, який орієнтується на світові тенденції, інновації та стратегії зростання. Діяльність Саміту спрямована на створення спільноти бізнес лідерів в регіоні, яка знаходиться в активному пошуку нових ідей і рішень, які є цінними для їх клієнтів та зацікавлених сторін, а також на визначення нових способів корпоративного зростання та рентабельності на основі швидкозмінного економічного ландшафту. Представлений Бізнес-федерацією Сінгапуру (SBF),  Саміт щорічно збирає в Сінгапурі відомих міжнародних доповідачів, які прославилися своїми новаторськими ідеями в різних сферах, в тому числі в політичній. На додаток, на саміті також представлена чудова мережева платформа для більш ніж 600 впливових керівників бізнесу, підприємців, засновників і політиків, які відвідують Саміт кожного року.

 

версія для друку