українська російська англійська
Держземагентство надаватиме адміністративні послуги на безоплатній основі
17.10.2012 | 13:13
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Держземагентстві України на початок жовтня перевиконання плану наповнення бюджету від надання адміністративних платних послуг становить 91% (надійшло 356,3 млн. грн. при запланованих 186,4 млн. грн.).  Це у подальшому у рамках соціальних ініціатив Уряду дасть можливість органам земельних ресурсів надавати на безоплатній основі адміністративні послуги. Про це 17 жовтня розповів Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко під час брифінгу у Кабінеті  Міністрів. Він також зазначив, що за  сприятливої фінансової ситуації передбачається збільшити кількість державних реєстраторів, покращити умови оплати їх праці, що неодмінно  позначиться на якості обслуговування громадян.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835 «Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг» затверджено, зокрема, перелік адміністративних послуг, що надаються Держземагентством та його територіальними органами на безоплатній основі, а саме:

1. Видача витягу з Поземельної книги.

2. Держреєстрація земельної ділянки.

3. Держреєстрація державного акта на право власності на земельну ділянку, державного акта на право постійного користування земельною ділянкою.

4. Держреєстрація права власності на земельну ділянку у разі  володіння на підставі цивільно-правового договору про відчуження або свідоцтва про право на спадщину.

5. Держреєстрація договору оренди (суборенди) земельної ділянки (її частини) та відповідних змін до нього, договору про розірвання договору оренди (суборенди) земельної ділянки.

6. Держреєстрація обмежень у використанні земельної ділянки, земельного сервітуту, емфітевзису і суперфіцію, їх зміни.

7. Перевірка файла обміну даними про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді (обмінного файлу).

Таким чином, обслуговування громадян у територіальних органах земельних ресурсів стане більш комфортним та зручним.

версія для друку