українська російська англійська
Українські школярі гідно представили країну на Міжнародній олімпіаді з географії
17.10.2012 | 14:14
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

8-12 жовтня 2012 року в м. Оллаварія (Республіка Аргентина) відбулася VІ Міжнародна учнівська олімпіада географії (IESO 2012). У ній взяли участь 64 школярі з 15 країн світу.

За результатами відбірково-тренувальних зборів до складу команди з України увійшли 4 переможці ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії: Назарій Брощак, учень 11 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тернопільської області; Тетяна Гапоненко, учениця 11 класу гімназії № 257 «Синьоозерна» міста Києва; Валерій Євтифєєв, учень 11 класу Миколаївського Морського ліцею Миколаївської області та Любомир Романів, учень 11 класу Калуської гімназії Івано-Франківської області.

Наша команда у напруженій боротьбі виборола 2 бронзові медалі. За результатами змагань, бронзові медалі отримали Валерій Євтифєєв та Любомир Романів.

Окрім того, Любомир Романів виборов диплом за найкращу роботу в складі міжнародної групи з розробки проекту з дослідження місцевої річки, а Назарій Брощак відзначений журі олімпіади як кращий доповідач.

Відбір і підготовка учасників до міжнародних інтелектуальних змагань проходили на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом доцента Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидата педагогічних наук Ганни Уварової та за участю викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

 

версія для друку