українська російська англійська
Прем'єр-міністр відкрив нову автомобільну дорогу в столиці
17.10.2012 | 15:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Києві взяв участь у відкритті нової автомобільної дороги від залізничної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу та ознайомився з перспективами розвитку лівобережної інфраструктури.

«Ми доб’ємося того, щоб аеропорт «Бориспіль» з центром Києва мав гарне надійне сполучення за двома напрямками: по проспекту Бажана і по цій новій дорозі», - сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що реалізація інфраструктурних проектів у Києві, зокрема будівництво мостів, розв’язок, шляхопроводів, досить непросте, оскільки існують проблеми фінансового і, що не менш важливо, технічного характеру, бо необхідно організувати роботи таким чином, що мінімально перешкоджати руху транспортних засобів.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров підкреслив, що за останні 2,5 роки вдалося багато чого зробити для вирішення проблем, які має Київ. Водночас у планах Уряду та місцевої влади – реалізація багатьох різноманітних об’єктів, які дозволять перетворити Київ на сучасну європейську столицю. При цьому він наголосив, що кияни на виборах матимуть змогу дати оцінку цим перетворенням.

«Київ реконструюється темпами, які він ніколи не знав. Запитайте у киян: чи були колись такі темпи, які вони бачать за останні два роки? Скільки будувалася Московська площа? Сім років! Ми її зробили за півроку», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава Уряду зазначив, що у Києві необхідно реконструювати очисні споруди Бортницької станції аерації, яка була споруджена в 50-х роках минулого сторіччя. За словами Миколи Азарова, на ці потреби необхідно близько 3,5 млрд. грн. «Необхідно, нарешті, вирішити проблему Бортничів, і на це потрібно 3,5 млрд. грн. – це бюджет середньої області України. Тому необхідно запитати у киян, чи потрібно цю проблему вирішувати. От нехай вони на виборах і дадуть відповідь на це запитання», - підкреслив Прем’єр-міністр.

версія для друку