українська російська англійська
Равіль Сафіуллін зустрівся з представниками світової компанії з проектування спортивних об'єктів
17.10.2012 | 15:52
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНАої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

17 жовтня 2012 року Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зустрівся з представниками провідної світової проектувальної компанії "Populous" - проектанта Олімпійського стадіону (Olympic stadium) у Лондоні та великої низки відомих у світі спортивних арен.

Старший співробітник, керівник проектів фірми "Populous" Джон Барроу та її директор Том Джонс прибули до України на запрошення керівництва Держмолодьспорту, зокрема, їх запросив під час особистої зустрічі в ході Олімпіади в Лондоні заступник Голови Служби Вадим Сисюк. 

На рахунку всесвітньовідомої британської компанії - уже легендарний Олімпійський стадіон у Стратфорді в Лондоні, стадіон Уемблі, центральний корт Уїмблдона, траса для перегонів Формули 1 у Сільверстоуні,  проектування  об’єктів у Росії для Універсіади-2013 року в Казані, зимової Олімпіади-2014 в Сочі, Чемпіонату світу з футболу-2018 року та багато ін..

Голова Державної служби молоді та спорту України розповів представникам британської компанії про рівень розвитку спорту в Україні, стан спортивної інфраструктури та плани з її розбудови, а також про підготовку країни до проведення на її території найближчими роками престижних міжнародних змагань найвищого рівня.

 Представники компанії "Populous" ознайомили українську сторону  з багатим досвідом у проектуванні надсучасної спортивної інфраструктури у багатьох країнах світу. 

У цей же день вони також відвідали Олімпійсько-навчальний центр "Конча-Заспа" в Києві та поділилися своїми думками щодо розбудови Центру.

 

версія для друку