українська російська англійська
На Сумщині відкрили інноваційний футбольний центр
17.10.2012 | 16:06
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНАої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

15 жовтня 2012 року на Сумщині відкрили дитячий футбольний центр «Барса». Сьогодні у закладі займається понад 400 дітей. Загалом у "Барсі" одночасно можуть  займатися 1000 дітей віком від шести до 17 років. Навчання у центрі безкоштовне. Від керівництва області юним спортсменам подарували 100 шкіряних м’ячів.

Рівень облаштування комплексу дозволяє проводити матчі Першої Ліги: 4 поля зі штучним покриттям, трибуни для глядачів на 1000 місць, освітлення, роздягальні з душовими кабінами на 160 дітей, спортивна зала, фітнес-зала, прес-центр, зона відпочинку з парком і дитячим кафе. У центрі також створено методичний центр з підготовки футболістів, який працює із застосуванням сучасних підходів провідних футбольних клубів Європи. З середини листопада до кінця року в Сумах перебуватиме головний тренер бельгійської футбольної академії «Брюгге», який надаватиме рекомендації щодо розробки програми розвитку дитячого футбольного центру.

Сумський футбольний центр активно співпрацює з іспанським футбольним клубом «Барселона», харківським «Металістом», донецьким «Шахтарем», київським «Динамо», англійським «Челсі» та московським «ЦСКА». Іспанські колеги обіцяють запросити юних українських футболістів у Барселону на екскурсію.

До кінця року філії «Барси» буде відкрито в Конотопі та Шостці. Наступного року такі центри запрацюють у Краснопільському, Липоводолинському, Недригайлівському районах та селі Степанівка Сумського району.

 

версія для друку