українська російська англійська
Сумщина готується до відзначення 5-ої річниці Єврорегіону "Ярославна"
17.10.2012 | 16:40
Сумська ОДА

Сумщина готується до відзначення 5-ої річниці Єврорегіону «Ярославна». З нагоди ювілею прикордонні області проведуть низку святкових заходів. Про це йшлося у ході зустрічі заступника голови Сумської облдержадміністрації Ігоря Ягодика з начальником відділу прикордонного співробітництва комітету Адміністрації Курської області з розвитку зовнішніх зв’язків, членом Секретаріату єврорегіону «Ярославна»  Оленою Дегтярьовою.

У рамках урочистостей 14 листопада у місті Свобода Золотухинського району Курської області відбудеться виставка за участі підприємств Сумщини, Курщини, Республіки Білорусь, а також Міжнародний круглий стіл: «Перспективні моделі прикордонного співробітництва. Єврорегіон «Ярославна» – 5 років спільної праці».

«Нині «Ярославна» – потужний центр міжрегіонального співробітництва. За час його існування реалізовано низку проектів, спрямованих на розвиток транспортної інфраструктури, підвищення економічного потенціалу прикордонних регіонів. Зупинятися на досягнутому ми не збираємося й надалі поглиблюватимемо наше співробітництво», – зазначив Ігор Яговдик.

версія для друку