українська російська англійська
Віталій Захарченко: Підстав для скорочення в міліції немає
17.10.2012 | 16:46
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Перебуваючи на Тернопільщині з робочим візитом, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко провів нараду, у якій, окрім правоохоронців, взяли участь керівники області та міста.

«Останнім часом звучить чимало  заяв про скорочення особового складу служб та підрозділів, - сказав Міністр. -  Запевняю вас, підстав для цього немає. Ми працюємо над підвищенням кваліфікації наших співробітників, над тим, аби наша робота була ефективнішою. Для цього технічно переоснащуємося, забезпечуємо підрозділи новітніми технологіями, які використовуються в цивілізованому світі. Якщо міліція буде здатна швидко та ефективно виконувати свою роботу, то довіра громадян до нас зросте, підвищиться авторитет  правоохоронної структури. А з цього починається розбудова нової демократичної соціально-правової держави.

Попереду нас очікують серйозні політичні події – вибори народних депутатів. Я звертаюся до вас, щоб, перш за все, ви були правоохоронцями. Ми – поза політикою. Наше завдання – охорона громадського порядку».

Віталій Захарченко звернувся до представників місцевої влади з пропозицією розглянути питання запровадження в області програми «Безпечна Тернопільщина». Такі проекти уже успішно працюють у Дніпропетровській, Донецькій, Одеській  областях. Перш за все, це ефективність діяльності патрульних нарядів, оперативне реагування на звернення громадян. Програма дає можливість органам внутрішніх справ переходити на нові технології.

 

версія для друку