українська російська англійська
Українці купуватимуть квартири у рамках програми "Доступне житло" за максимально спрощеними умовами
17.10.2012 | 18:50
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Для купівлі квартири у рамках програми «Доступне житло» не потрібно ставати у чергу. На цьому під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

«Це абсолютно вільний ринок. Тобто в програму потрапляти не треба. Президент наполягав на тому, щоб люди мали максимально простий доступ до цієї програми», - підкреслив Борис Колесніков. Тобто придбати таке житло можна буде відразу сплативши повну вартість квартири, або оформити купівлю на основі фінансового лізингу – під 3% річних на 12-15 років. В останньому випадку ключі від нового помешкання власник отримає того ж дня, сплативши перший внесок – 15% та підтвердивши документально свою здатність сплачувати щомісяця 2 тис. грн. ( у разі придбання квартири площею до 50 тис. кв. м).

Також, за словами Бориса Колеснікова, держава буде великим замовником житла за цiєю програмою для соцiальних працiвникiв i вiйськових.

Нагадаємо, квартири продаватимуться у готовому вигляді – оздоблені та оснащені кухонним блоком і повним комплектом сантехніки. Будівництво доступного житла у містах-мільйонниках розпочнеться навесні 2013 року. Будинки проектуватимуться та зводитимуться індивідуально для кожного міста.

 

версія для друку