українська російська англійська
Борис Колеснiков: Олімпіада-2022 у Карпатах забезпечить сотні робочих місць
17.10.2012 | 19:00
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Проведення у Карпатах зимової Олімпіади 2022 року дозволить створити у регіоні нові робочі місця. На цьому наголосив Вiце-прем'єр-мiнiстр України – Міністр інфраструктури Борис Колеснiков під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.

«Якщо отримаємо право на проведення Олімпіади, ми забезпечимо сотні робочих місць назавжди», - наголосив Борис Колесніков. Крім того, за його словами, буде створено можливість туристам, у тому числі із дітьми, відпочити на внутрішніх зимових курортах за доступною ціною.

Як відзначив Вiце-прем'єр-мiнiстр, у рамках підготовки України до права претендувати на проведення Олімпіади-2022 Мінінфраструктури зі свого боку побудує дві дороги у напрямку олімпійських селищ, де проходитимуть змагання. «Найбільш видовищні змагання відбудуться у Львові. Аеропорт вже є, частина доріг теж є, залізничне сполучення із гірськими курортами і високоякісне автомобільне сполучення - от все, що треба зробити», - сказав Борис Колесніков, наголосивши: «Ми боротимемося, але Олiмпiаду ще треба отримати».

 

 

версія для друку