українська російська англійська
В Україні буде запроваджено продаж безконтактних залізничних квитків
17.10.2012 | 19:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Запровадження системи продажу безконтактних залізничних квитків стане не лише кроком у покращенні обслуговування пасажирів, а й одним із ефективних методів боротьби зі спекулянтами. Про це під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Вiце-прем'єр-мiнiстр України – Міністр інфраструктури Борис Колеснiков.

За словами Віце-прем’єра, технологія продажу безконтактних квитків розповсюджена у всьому світі. В Україні планується першочергово встановити квиткові автомати на найбільших вокзалах. «Через програму сканування ми розгорнемо безконтактний продаж квитків: ви можете замовити квиток на сайті, сканувати його на свій телефон, а навівши телефон на такий автомат - отримати квиток на руки», - зазначив Борис Колесніков.

Крім того, Вiце-прем'єр-мiнiстр України наголосив, що українці мають звикати завчасно планувати свої поїздки. «Хочу все таки порекомендувати пасажирам купувати квитки заздалегідь. Зі спекулянтами ми можемо боротися лише разом із пасажирами», - підкреслив Борис Колесніков.

 

версія для друку