українська російська англійська
Для отримання зелених інвестицій схвалено понад дві тисячі проектів
18.10.2012 | 10:33
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Про реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій йшлося 17 жовтня 2012 року на брифінгу в Кабінеті Міністрів України за участю  Міністра екології та природних ресурсів України Едуарда Ставицького.

Як повідомив Едуард Ставицький, всього станом на 24 вересня 2012 року Держекоінвестагентством розглянуто та схвалено 2 031 проект цільових екологічних (зелених) інвестицій у 25 регіонах України, проте значна частина проектів була подана у 2010 - 2011 рр. та у зв’язку зі змінами у ціноутворенні відкликана заявниками на перерахунок.

«З Японською стороною погоджено 499 проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у 24 регіонах України загальною вартістю 3 667,6 млн. грн. та очікуваними щорічними скороченнями викидів парникових газів 113,7 тис. т СО2-екв», - повідомив Міністр.

«Зокрема, це 492 проекти з капітального ремонту (теплосанації) об'єктів соціальної сфери (утеплення фасадів та дахів, заміна вікон та дверей) на загальну суму  1 775,0 млн. грн. (за поточними цінами 2012 року), які будуть здійснюватися переважно у закладах освіти та охорони здоров’я майже у всіх регіонах України, та проект з технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED-технологій у м. Новоград-Волинському Житомирської області (23,4 млн. грн.)», - деталізував Едуард Ставицький.

«Серед великомасштабних проектів з використанням японських технологій необхідно виділити проект з будівництва очисних споруд по очищенню шахтних вод шахти ім. П.Л. Войкова, м. Свердловськ Луганської області (96,5 млн. грн.),  проект з реконструкції котельні кварталу № 165 з впровадженням теплових насосів, м. Дзержинськ Донецької області (62,3 млн. грн.), проект з комплексної модернізації вагонів з впровадженням асинхронного тягового приводу на КП «Київський метрополітен» (985 млн. грн.) та інші», - заявив очільник Міністерства екології та природних ресурсів України.

Едуард Ставицький також запевнив, що до кінця 2012 року планується реалізувати всі проекти у соціальній сфері та розпочати реалізацію великомасштабних проектів.

 

версія для друку