українська російська англійська
19 жовтня відбудеться конференція "Київські дерматологічні дні. Дитяча дерматологія"
18.10.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

19 жовтня 2012 р. о 9:00 відбудеться урочисте відкриття щорічної науково-медичної конференції «5-ті Київські дерматологічні дні. Дитяча дерматологія». Захід відбудеться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Української академії медичних наук і збере відомих фахівців України та світу у галузі дерматології.

У заході візьмуть участь: Олександр ЛітусГоловний позаштатний дерматовенеролог МОЗ України; Віталій Демський – начальник відділу трансплантації органів і тканин служби крові Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України; Ервін Чахлер - президент Європейської Академії дерматовенерології, науковець.

Також на питання журналістів дадуть відповіді такі імениті науковці, як Алан Таїба (Франція), Арнольд Оранж (Великобританія), Джон Гарпер (Великобританія), Емі Паллер (США). Серед українських фахівців з присутніми спілкуватимуться Юрій Андрашко, Людмила Болотна, Лідія Калюжна та інші відомі лікарі-дерматологи.

У ході події будуть розглянуті питання лікування дитячих дерматологічних захворювань. Зарубіжні фахівці представлять українським лікарям нові підходи в діагностуванні й лікуванні дитячих захворювань. А українські спеціалісти, у свою чергу, презентують досвід і останні напрацювання вітчизняної дерматологічної сфери. Серед основних тем в рамках програми конференції будуть розглянуті захворювання шкіри в неонатальний період, судинні, інфекційні та міхуреві дерматози, проблеми вітиліго у дітей, генодерматози та інші захворювання.

Мета заходу – підняти українську дерматологію на світовий рівень шляхом ознайомлення вітчизняних фахівців з напрацюваннями  закордонних колег.

Організатором конференції виступає ВГО «Українська Академія дерматовенерології».

Місце проведення: Київська обласна держава адміністрація, Площа Лесі Українки, 1.

Акредитація на конференцію для представників ЗМІ за телефонами:

Дмитро Зезюлін, тел.097 578 56 28, 044 2069111, e-mail: zezyulin@prandc.com.ua

 

версія для друку