українська російська англійська
На Дніпропетровщині озимини посіяно на 19 тис. га більше, ніж минулого року
18.10.2012 | 11:40
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині під урожай 2013 року озимини посіяно 695 тис. га, що на 19 тис. га більше, ніж минулого року. Наразі посівна кампанія озимини ще триває і завершиться 20 жовтня. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час наради щодо завершення посівної.

Станом на 17 жовтня агроформуваннями області посіяно під урожай 2013 року 695 тис. га озимини, що на 19 тис. га більше ніж минулого року. Зокрема, озимого ріпаку посіяно на території 77,2 тис. га, озимих колосових – на 617,8 тис. га. Наразі робота з посіву озимини ще триває і завершиться 20 жовтня.

«Завдання влади - забезпечити жителів області якісними продуктами харчування власного виробництва за максимально доступними цінами. І важливу роль на даному етапі відіграє своєчасне проведення посівної кампанії озимини. Із кожним зерном, посіяним у землю, ми закладаємо основу добробуту жителів Дніпропетровщини. Наразі на Дніпропетровщині під урожай 2013 року озимини посіяно на 19 тис. га більше, ніж минулого року, і роботи продовжуються згідно з графіком», - сказав Олександр Вілкул.

Наразі з посіяних озимих колосових культур отримано сходів на 85 % засіяних територій, що становить 525 тис. га, з них в доброму та задовільному стані 96%.

Отримано сходи озимого ріпаку на території 76,5 тис. га (99%), з них в доброму та задовільному стані 98%.

Як доповів Олександру Вілкулу його заступник Олександр Любович, такий відсоток сходів озимини відповідає нормі. Сприятливі погодні умови, які за прогнозами синоптиків протримаються на Дніпропетровщині ще кілька тижнів, дозволять повноцінно розвиватись озимим посівам і підвищити відсоток їх сходів.

 

версія для друку