українська російська англійська
Микола Азаров у Севастополі взяв участь у відкритті нового хірургічного корпусу міської лікарні
18.10.2012 | 12:18
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у церемонії відкриття нового хірургічного корпусу міської лікарні №1 ім. М.І.Пирогова у Севастополі.

Він оглянув новий хірургічний корпус лікарні, палату інтенсивної терапії, лікарняні палати, два операційні блоки та приміщення для персоналу. Крім того, Микола Азаров поспілкувався з лікарями.

«Мені приємно, що те рішення, яке було прийняте рік тому, вже реалізоване. Ми за 2,5 роки реконструювали сотню лікарень. Але, думаючи про кількість лікарень, які нам необхідно реконструювати, розумієш, що ми на самому початку шляху», - сказав Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що необхідно будувати лікарні за сучасними технологіями. «Ми повинні не просто модернізувати наші лікарні – ми повинні бути на півкроку попереду Європи, тому що, наприклад, до цього корпусу ми повернемося через 15 років, а тому того,  що ми сьогодні з вами зробили, повинно нам вистачити на найближчі 10-15 років», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Також Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в освяченні каплиці Святого Луки, яка розташована на території лікарні.

 

версія для друку