українська російська англійська
Результат реформування ЗСУ - буде суттєво підвищено соціальний статус військових
18.10.2012 | 14:44
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

18 жовтня 2012 року начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана зустрівся з Головою Офісу зв’язку НАТО в Україні паном Марчіном Кожієлом та офіцером Офісу зв’язку НАТО в Україні капітаном 1-го рангу Димитером Іллієвим.

Сторони обговорили ключові аспекти реформування Збройних Сил України, поточний стан і перспективи військової співпраці між Україною та НАТО.

Голова Офісу зв’язку НАТО в Україні пан Марчін Кожієл повідомив, що тема реформування українського війська та стратегії створення Збройних Сил України нового зразка активно обговорюється в Альянсі.

Генерал-полковник Володимир Замана зазначив, що очікується затвердження проекту Концепції реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, в якій чітко визначені завдання щодо кардинального реформування Збройних Сил, формування їх якісно нової структури та оперативних спроможностей.

Начальник Генерального штабу відзначив, що в ході реформування буде суттєво підвищено соціальний статус українських військових. Зокрема, до кінця літа 2013 року планується завершити процес збільшення грошового утримання для всіх військовослужбовців Збройних Сил України. А у 2014 році проектом Концепції реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року передбачено збільшити грошове утримання військових у три рази порівняно з нинішнім.

Голова Офісу зв’язку НАТО в Україні пан Марчін Кожієл відзначив, що робота з реформування Збройних Сил, яка нині триває в Україні, має велике історичне значення.

«Від імені керівництва Альянсу засвідчую нашу всіляку підтримку реформуванню Збройних Сил», – зазначив він.

Офіцер Офісу зв’язку НАТО в Україні капітан 1-го рангу Димитер Іллієв високо оцінив твердість, з якою Збройні Сили України просуваються шляхом реформування, незважаючи на складні соціальні та економічні умови в державі.

«Реформування збройних сил – це серйозний виклик, але вам необхідно рухатися вперед», – зазначив він.

Підсумовуючи зустріч, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана подякував представникам Офісу зв’язку НАТО в Україні за зустріч та висловив надію на подальшу продуктивну співпрацю.

 

 

версія для друку