українська російська англійська
Схвалено проект Протоколу про внесення змін до Угоди між Україною та РФ про спільний контроль на держкордоні
20.10.2012 | 10:00
Прес-служба Державної прикордонної служби

Уряд схвалив проект Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні. Відповідне розпорядження прийнято 17 жовтня 2012 року.

Зазначеним Протоколом пропонується визначити для здійснення спільного контролю пункт пропуску для поромного сполучення: шляхом внесення змін до статті 3 Угоди про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні від 18 жовтня 2011 року.

На сьогодні статтею 3 Угоди передбачено здійснення спільного контролю лише в автомобільних і залізничних пунктах пропуску, а також визначена можливість здійснення такого контролю під час руху пасажирських поїздів.

При цьому не передбачено здійснення спільного контролю в пункті пропуску для поромного сполучення (Крим-Кубань), який функціонує відповідно до Угоди про пункти пропуску через державний кордон між Україною і Російською Федерацією від 8 лютого 1995 року.

На підписання Протоколу уповноважено Голову Державної прикордонної служби України.

 

версія для друку