українська російська англійська
Відбулась конференція директорів інститутів і шкіл державного управління країн Європейського Союзу
18.10.2012 | 14:56
Прес-служба Національної академії державного управління при Президентові України

Розвиток лідерства на державній службі, впровадження методології результативного і дієвого навчання майбутніх фахівців-управлінців, технології індивідуального та колективного навчання стали головними темами обговорення на конференції директорів інститутів і шкіл державного управління країн Європейського Союзу (DISPA), що  відбулась у мікосія (Республіка Кіпр). У заході взяли участь  27 керівників навчальних закладів країн-членів ЄС, що працюють у сфері державного управління, а також керівники відповідних закладів України, Норвегії та Швейцарії.

Третій рік поспіль у роботі конференції DISPA бере участь президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк – керівник головного вищого навчального закладу у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі знань «Державне управління». На думку президента академії, розширення співпраці зі школами державного управління країн Європейського Союзу сприятиме об’єднанню зусиль науковців і практиків у подоланні сучасних і майбутніх викликів у сфері державного управління.

Участь у заходах подібного масштабу відкриває широкі можливості для інтеграції України до світового освітнього та наукового простору.

 

версія для друку