українська російська англійська
Україна та В'єтнам нарощуватимуть обсяги двосторонньої торгівлі
18.10.2012 | 15:52
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Україна та Соціалістична Республіка В’єтнам нарощуватимуть обсяги двосторонньої торгівлі. Про це сторони домовилися під час Тринадцятого спільного засідання Міжурядової українсько-в’єтнамської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, що відбулося у м. Хошиміні.

Українську делегацію очолив Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко, в’єтнамську – заступник Міністра промисловості і торгівлі Соціалістичної Республіки В’єтнам Чан Куок Хань.

До складу делегацій увійшли представники профільних міністерств, центральних органів виконавчої влади, організацій, установ та ділових кіл обох країн.

Зокрема, учасники засідання обговорили питання щодо двосторонньої співпраці у торговельній, промисловій, гірничодобувній, енергетичній, медичній та фармацевтичній, сільськогосподарській, транспортній сферах тощо.

Сторони провели консультації щодо створення спільної Робочої консультативної групи експертів з вивчення перспектив укладання Угоди про вільну торгівлю.

У ході заходу також було досягнуто домовленості щодо сприяння участі українських підприємств та організацій в реалізації спільних проектів у В’єтнамі у галузі металургії, суднобудування та енергетики.

Разом з цим українська сторона висловила готовність взяти участь, зокрема, у проекті будівництва у В’єтнамі першої гідроакумулюючої електростанції.

У рамках роботи зазначеної Комісії українська делегація на чолі із Головою української частини Комісії Василем Цушком взяла участь у роботі українсько-в’єтнамського бізнес-форуму.

Василь Цушко також провів робочі зустрічі з Генеральним директором Торгово-промислової палати м. Хошимін Во Тан Тханем та заступником Голови народного комітету м. Хошимін Ле Мань Ха.

 

версія для друку