українська російська англійська
ВНЗ України та світу обмінюватимуться результатами наукових досліджень у галузі новітніх технологій
18.10.2012 | 16:17
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

19-20 жовтня 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» проводить Міжнародну наукову конференцію «Високі технології в наукових дослідженнях університетів: нанотехнології та наноматеріали, інформаційні технології, енергоефективність, технології високих напруг».

У роботі конференції візьме участь Перший заступник Міністра Євген Суліма, запрошені керівництво Харківської області, ректори та проректори 96 вищих навчальних закладів України, відомі науковці з різних країн світу, представники міністерств та відомств, промислових підприємств, бізнесу.

Основними завданнями конференції є налагодження зв’язків між ВНЗ України та світу, обмін результатами наукових досліджень у галузі новітніх технологій, окреслення напрямків розвитку сучасної університетської науки й освіти, а також перспективи використання високих технологій на основі наноматеріалів, високотехнологічного екологічного обладнання з мінімальними енерговитратами, створення сприятливого інвестиційного клімату для подальшого зближення освіти, науки та бізнесу, сталого розвитку економіки України.

Досвід провідних країн світу доводить, що університетська наука є важливою складовою інноваційного розвитку держави. Найбільші досягнення в розбудові економік цих країн пов’язані з ефективним впровадженням наукових розробок університетських вчених. Сьогодні, в першу чергу, це стосується високих технологій, впровадження яких у сучасному світі забезпечує найбільший економічний ефект і найменший негативний вплив на навколишнє середовище. Проведення конференції відповідає нагальним потребам вітчизняного виробництва, розвитку освіти і науки.

 

Реєстрація представників ЗМІ розпочнеться 19 жовтня 2012 року о 9:00 год. за адресою: м. Харків, вул. Фрунзе, 21,  НТУ «ХПІ»,  головний (ректорський) корпус, 1-й поверх. Початок заходу о 10:00 год.

 

Контактна особа: Ілля Довгаль, керівник прес-служби НТУ «ХПІ», тел. 093 270 61 56.

версія для друку