українська російська англійська
Авіаперельоти всередині країни можуть стати дешевшими
18.10.2012 | 16:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Скасування податку на додану вартість на авіаквитки на внутрішні рейси сприятиме зниженню вартості авіаперельотів та росту пасажиропотоків всередині країни. Про це заявив сьогодні, 18 жовтня, Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков на відкритті в Донецьку V Міжнародного інвестиційного самміту.

Говорячи про перспективи бюджетних перевезень в Україні, Борис Колесніков зазначив, що за останні два роки зросла кількість лоу-кост авіакомпаній, що працюють на українському ринку. Водночас стоїть питання зниження вартості авіаперельотів всередині країни. На переконання Бориса Колеснікова, здешевленню квитків на внутрішніх рейсах сприятиме скасування ПДВ на продаж квитків. «Треба скасовувати ПДВ з продажу квитків усередині країни, інакше виходить, що політ Київ-Варшава у нас дешевший, ніж політ Київ-Львів», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр України також повідомив, що орієнтовно з грудня авіакомпанія «Wizz Air» планує виконувати регулярні рейси з Донецька до Лондону.

Довідково.

Окрім українського бюджетного перевізника – авіакомпанії «Візз Ейр Україна», українські пасажири можуть скористатися послугами бюджетних авіаперевізників, що здійснюють регулярні польоти до України. Це: угорська авіакомпанія «Wizz Air Hungary», авіакомпанії з Об’єднаних Арабських Еміратів «Air Arabia» та «Fly Dubai», італійська авіакомпанія «Wind Jet», датська авіакомпанія «Cimber Sterling», турецькі авіакомпанії «Onur Air» та «Pegasus Airlines», а також нові авіакомпанії з Норвегії «Norwegian Air Shuttle», з Польщі «Euro LOT», з Туреччини «Pegasus Airlines».

 

 

версія для друку