українська російська англійська
У терміналі "D" аеропорту "Бориспіль" почали обслуговувати рейси узбекистанської авіакомпанії
18.10.2012 | 16:35
Прес-служба Міністерства інфраструктури

18 жовтня авіакомпанія «Uzbekistan Airway» перейшла на обслуговування до нового терміналу «D» Міжнародного аеропорту «Бориспіль». В урочистій церемонії переведення рейсу до нового терміналу взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв, Консул Республіки Узбекистан в Україні Мавлонбек Таджиматов, комерційний директор ДП МА «Бориспіль» Олексій Смотров, представники авіакомпанії та аеропорту.

Співпраця аеропорту «Бориспіль» та авіакомпанії «Uzbekistan Airways» триває вже понад 20 років – перший рейс сполученням Ташкент-Київ-Ташкент було виконано у 1992 році. На сьогодні повітряне сполучення між Києвом та Ташкентом здійснюється двічі на тиждень - по вівторках та четвергах. 

Парк авіакомпанії «Uzbekistan Airway» складається з 26 комфортабельних повітряних лайнерів типу Boeing 767, Boeing 757 та Airbus 310, Airbus 320.

Нагадаємо, до терміналу «D» вже перейшли авіакомпанії British Airways, Turkish Airlines, Air Arabia, Fly Dubai, Air One, Norwegian Air Shuttle, «Росія», Czech Airlines.

Від початку зимової навігації – з  28.10.2012 – заплановано обслуговування у новому терміналі пасажирів авіакомпаній KLM,  Air France, Lufthansa, Austrian Airlines, Alitalia, Аерофлот, Air Baltic, ELAL, Royal Jordanian Airlines.

 

версія для друку