українська російська англійська
Держфінінспекція в Донецькій області від початку року відшкодувала втрат на 85 млн. грн.
18.10.2012 | 17:26
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Донецькій області за 9 місяців 2012 року забезпечили відшкодування втрат державних фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 85 млн. грн. Зокрема, до державного бюджету додатково надійшло майже 1, 3 млн. грн.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених втрат до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 454 фінансові санкції.

Зокрема, у 69 випадках призупинено бюджетних асигнувань, у 327 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, 58 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень (асигнувань) на суму майже 5,3 млн. грн.

Крім того, до суду пред’явлено 24 позови щодо відшкодування винними особами збитків, перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 80 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни до правоохоронних органів передано 87 матеріалів. За матеріалами контрольних заходів складено 49 протоколів про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за корупційні діяння, порушено 91 кримінальну справу. Ще 40 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників Держфінінспекції в Донецькій області як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

 

 

версія для друку