українська російська англійська
Врегульовано питання щодо переліку об'єктів, які фінансуються державним фондом регіонального розвитку
21.10.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд вніс зміни до переліку об'єктів і заходів, що фінансуються у 2012 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку, Кабінет Міністрів прийняв 17 жовтня 2012 року.

Основною метою документа є забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету за пропозиціями, наданими Волинською, Кіровоградською,  Львівською, Харківською та Херсонською  облдержадміністраціями.

Зокрема, розпорядженням буде затверджено перерозподіл коштів в межах передбаченого обсягу за об’єктами, що фінансуватимуться у  2012 році за рахунок 70% коштів державного фонду регіонального розвитку, у позиціях «Волинська область» та «Харківська область», а також внесення редакційних змін до назв об’єктів Кіровоградської, Львівської та Херсонської областей.

Реалізація нормативно-правового акта дозволить спрямувати кошти державного фонду регіонального розвитку на вирішення низки проблемних питань щодо соціально-економічного розвитку вказаних областей.

 

версія для друку