українська російська англійська
Україна отримає 100 млн. євро інвестицій від французької Air Liquide
19.10.2012 | 09:44
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

18 жовтня 2012 року відбулася церемонія відкриття будівельного майданчика нової повітряно-розподілювальної установки «ПРУ-1400», яку компанія Air Liquide почне зводити на базі Єнакіївського металургійного заводу.

У заході взяв участь Президент України Віктор Янукович, який перебував у четвер з робочою поїздкою в Донецькій області.

Керівник InvestUkraine Сергій Євтушенко зі свого боку наголосив на важливості залучення іноземних інвестицій в розвиток економіки України. «Цезнакова подія, що така знана французька компанія як Air Liquide виходить на ринок України. Особлива ця подія і для InvestUkraine, адже ми допомагаємо Проекту в координації з органами влади та надаємо юридичний супровід», - зауважив Сергій Євтушенко.

Нагадаємо, що Air Liquideсвітовий лідер у виготовленні газів для промисловості, медицини та захисту навколишнього середовища. Завдяки «ПРУ-1400» у Єнакієво буде створено близько 50 нових робочих місць, а Україна отримає 100 мільйонів євро прямих іноземних інвестицій. При цьому, за даними Air Liquide, інноваційні технології забезпечуватимуть мінімальну затрату енергії та зводитимуть забруднення навколишнього середовища до нуля.

Довідково.

InvestUkraine - Департамент «єдиного інвестиційного вікна» Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, відповідальний за залучення прямих іноземних інвестицій (investment promotion), що позиціонується для міжнародної спільноти під брендом «InvestUkraine».

 

 

версія для друку