українська російська англійська
У МОНмолодьспорту обговорили питання розвитку веслувального спорту в Україні
19.10.2012 | 10:53
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

18 жовтня 2012 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми з чемпіоном Ігор ХХХ Олімпіади у Лондоні з веслування на каное Юрієм Чебаном.

Під час зустрічі Євген Суліма обговорив з Юрієм Чебаном питання розвитку веслувального спорту в Україні.

Зокрема, Перший заступник Міністра звернув увагу на питання, озвучене олімпійським чемпіоном під час ІІІ Спортивного Конгресу України, щодо закриття веслувальної бази ОФСК «Локомотив» Одеської залізниці.

Юрій Чебан зазначив, що він був останнім випускником на цій базі, після чого її закрили. На цей час веслувальна база не працює і не має можливості готувати майбутніх олімпійських чемпіонів.

 У свою чергу Євген Суліма доручив детально вивчити проблему та внести пропозиції щодо її вирішення.

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма наголосив, що МОНмолодьспорту завжди готове конструктивно реагувати на питання, які порушують спортсмени, щодо розвитку спорту в Україні та підвищення зацікавленості до фізичної культури молодого покоління.

Нагадаємо, Юрій Чебан — український веслувальник-каноїст, олімпійський чемпіон (2012), «бронзовий» призер Олімпійських ігор (2008), чемпіон світу та Європи (2007, каное-одиночка, 500 м). Заслужений майстер спорту. Тренери — В'ячеслав Сорокін, Людмила Чебан. Перший тренер — Євгеній Лесяк.

версія для друку