українська російська англійська
Валерій Хорошковський: Необхідно зменшити документарну базу, яка регулює діяльність суб'єктів господарювання
19.10.2012 | 15:04
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Ми повинні зменшити документарну базу, яка регулює діяльність суб’єктів господарювання. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський під час наради з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства», яка відбулась 19 жовтня 2012 року.

Перший віце-прем’єр-міністр України наголосив на тому, що Уряд працює над збільшенням відсотка видів господарської діяльності, які можуть здійснюватись за декларативним принципом. «Метою зазначеного проекту постанови Кабінету Міністрів України є зменшення документарної бази, яка регулює діяльність суб’єктів господарювання», - заявив він.

За словами Валерія Хорошковського, необхідно скоротити надмірне регулювання тих видів господарської діяльності, які не становлять небезпеки для держави, життя й здоров’я людини й довкілля. Він наголосив на тому, що переведення окремих видів господарської діяльності на декларативний принцип значно полегшить життя малому та середньому бізнесу, а також цілим секторам економіки. 

Валерій Хорошковський дав доручення Мінекономрозвитку внести до Кабінету Міністрів України доопрацьований з урахуванням узгоджених на нараді пропозицій урядовий проект постанови «Про внесення змін до переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства».

 

версія для друку